شرایط و نحوه ارسال محصولات

نقشه راههای جمهوری اسلامی ایران

نقشه راههای جمهوری اسلامی ایران نقشه

نقشه جدید کشور ایران در ابعاد  ۷۰*۱۰۰ که با اخرین تغییرات در شهریور سال ۱۳۹۷ تهیه و چاپ شده است، این نقشه  یکی از جامع ترین نقشه های چاپی  ایران می باشد که توسط تیم فنی گیتاشناسی تهیه شده است.

در نقشه ایران پیش رو شما علاوه بر  آزاد راه ها ، بزرگراه ها  ، راه های اسفالته اصلی و فرعی میتوانید تمامی جاده های شنی و خاکی را نیز پیدا کنید، در این نقشه تمامی آزاد راه های در دست ساخت نیز مشخص شده است تا در اینده نیز کاربرد داشته باشد.

تمامی خطوط ریلی کشور در  نقشه ایران مشخص هست همچنین تمامی فرود گاه های بین اللملی و داخلی و تمامی بنادر کشور در این نقشه مشخص شده تا تمام شبکه حمل و نقل کشور را پوشش دهد.

اثار تاریخی ، جاذبه های گردشگری و هتل ها نیز در این نقشه مشخص است تا  بتوانید نقشه ایران کاملی با کاربرد های گوناگون داشته باشید.


این نقشه با مقیاس ۱:۲،۲۵۰،۰۰۰  تهیه شده است و بر روی کاغذ گلاسه چاپ شده است.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • 500,000 ریال

برچسب ها: نقشه راههای ایران- نقشه ایران-نقشه اتوبان های کشور -ازاد راهای کشور ایران- نقشه کشور ایران- نقشه راه- نقشه ایران-بنادر ایران-جاذبه های گردشگری- اثار تاریخی -خرید نقشه ایران-نقشه جدید ایران-نقشه کامل ایران،گیتاشناسی،گیتا شناسی, نقشه -ایران-نقشه-تقسیمات-کشوری-نقشه ایران-نقشه تقسیمات کشوری ایران-نقشه جدید ایران،گیتا شناسی ، گیتاشناسی, نقشه استان های ایران، نقشه تقسیمات کشوری، موسسه گیتاشناسی، نقشه سیاسی ایران ، نقشه ایران و کشور های همسایه،