شرایط و نحوه ارسال محصولات

نقشه کامل ایران امروز ( راههای ایران)

نقشه کامل ایران امروز ( راههای ایران) نقشه

 زبان فارسی

اندازه : 100*140 سانتیمتر

مقیاس 1:1,600,000

نوع کاغذ : گلاسه گرم بالا

تاریخ انتشار : 1394این نقشه شامل بیش از ۱۵۰۰۰ عوارض جغرافیایی میباشد ، تمامی جاده های اصلی و فرعی و خاکی و حتی راه های بین روستای تمامی روستاهای دارای سکنه و هر عوارض جغرافیایی که از کشور ایران بخواهید در این نقشه قابل مشاهده می باشد.


نقشه راههای ایران یکی از ابزار پر کاربردی است که با ان میتوان تمام مسیر های اصلی، فرعی، خاکی و ... را مشخص کرد ، همچنین در نفشه راههای ایران شما میتوانید در مسیر های زمینی از قبل محل پمپ های بنزین و CNG را مشخص کنید و مسیر های را انتخاب کنید که  دارای جایگاه های سوخت باشنید.

در نقشه راههای ایران شما علاوه بر اطلاعات عمومی کشور ایران  اماکن تاریخی و گردشگری به صورت ایکون مشخص شده و شما در مسیر های زمینی میتوانید سری هم به مکان های باستانی یا ابشار ها و چشمه ها بزنید. نقشه راه های ایران به صورت برجسته نما میباشد و علاوه بر اطلاعاتی جاده ای و مسیر های که به شما می دهد شکل کلی طبیعیت ایران را هم  نمایش میدهد ، برای مثلای میتوان به باد های ۱۲۰ روزه سیستان اشاره کرد که در این نقشه به خوبی مشخص است، ارتفاعاتی مثل دماوند ، سهند و سبلان ، اشترانکوه ، تفتان و .... در این نقشه راه های ایران به صورت کامل برجسته نما مشخص و متمایز است.

در نقشه راههای ایران عوارض مانند :مرکز استان،مرکزشهرستان،مرکزبخش،مرکزدهستان، آزادراهها،آزادراههای دردست ساخت، راه اسفالته، راه شنی  ، راه خاکی ، راه اهن ،راه آهن در حال ساخت، فاصله بین نقاط، فرودگاه های بین المللی و داخلی، غار ها ، گمرک ها و موزه ها ، هتل و مهمانسرا، نمایان هستند.

ابعاد نقشه
اندازه100*140
مقیاس
مقیاس1:1,600,000
اندازه محصول
سایز

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تعداد بازدید: 108289
  • مدل کالا: 373
  • موجودی: 45
  • 1,000,000 ریال

گزینه های موجود

برچسب ها: نقشه زلزله خیزی ایران, نقشه گسل های تهران،نقشه گسل های زلزه خیز ایران،نقشه راههای ایران, نقشه رشته کوههای ایران،نقشه راههای ایران جدید،نقشه ایران به تفکیک استانها, نقشه ایران با جزئیات, گیتا شناسی،گیتاشناسی