منو
سبد خرید شما

سری نقشه های ایران

سری نقشه های ایران

کشور ایران با مساحت  ۱،۶۴۸،۱۹۵ کیلومتر مربع دومین کشور بزرگ منطقه خاورمیانه است.

نقشه های کشوری ایران گیتاشناسی نوین به ۳ دسته اصلی تقسیم بندی می شوند که هر کدام شامل اطلاعات منحصر به فردی می باشند که در زیر به آن می پردازیم:

  1. سری نقشه های تقسیمات استانی  که بر در چهار سطح طبقه بندی می باشند: استان ، شهرستان ، بخش و دهستان  و همواره اطلاعات جامع راههای مواصلاتی در آن درج شده است.

  2. سری نقشه راههای ایران که بر حسب کاربرد،توجه بیشتری به راههای اصلی و فرعی دارد و همچنین خطوط ریلی در آن مشخص شده است. 

  3. سری نقشه های موضوعی ایران که با توجه به نیاز های مختلف  و کاربرد ها دارای تنوع فراوانی هستند.

 

 

نقشه ایران به زبان انگلیسی با تقسیم بندی استانی می باشد و به شناخت موقعیت شهر ها و راههای دسترسی به هر استان و شهر می پردازد ، نقشه ایران انگلیسی یکی از کاربردی ترین محصولات جغرافیایی انتشارات گیتاشناسی نوین است که مناسب استفاده برای انگلیسی زبانان و هچنین یادگیری تلفظ درست و املا درست نام ها ب..
2,600,000 ریال
نقشه یکی از ابزارهای بسیار مهم در علم جغرافیا است که برای جمع‌آوری اطلاعات و نشان دادن مناطق مختلف در مقیاس‌های کوچکتر استفاده می‌شود. «نقشه‌ی راهنمای تقسیمات اداری ایران» را انتشارات جغرافیایی و کارتوگرافی «گیتاشناسی نوین» تهیه و منتشر کرده است. این محصول..
3,350,000 ریال
نقشه جدید تقسیمات شهرستانی کشور ایران در ابعاد ۷۰*۱۰۰ سانتیمتر و مقیاس ۱:۲،۵۵۰،۰۰۰ می باشد. در این نقشه هر شهرستان بر اساس رنگ بندی و مرز هر استان تفکیک شده است که به راحتی از هم تفکیک می شوند. در حاشیه این نقشه اطلاعات مختصری برای شناخت تقسیمات کشوری ایران از سال ۱۲۸۶ شمسی تا ۱۴۰۱ درج شده است هم چن..
1,600,000 ریال
این نقشه شامل بیش از ۱۵۰۰۰ عوارض جغرافیایی میباشد ، تمامی جاده های اصلی و فرعی و خاکی و حتی راه های بین روستای تمامی روستاهای دارای سکنه و هر عوارض جغرافیایی که از کشور ایران بخواهید در این نقشه قابل مشاهده می باشد.نقشه راههای ایران یکی از ابزار پر کاربردی است که با ان میتوان تمام مسیر های اصلی،..
3,350,000 ریال
نقشه تقسیمات کشوری ایران در چهار سطح اصلی و به ترتیب : استان،شهرستان،بخش و دهستان تقسیم می شود.در نقشه تقسیمات کشوری جدید گیتاشناسی علاوه بر تاکید بر تقسیمات کشوری تمامی آزدراه ها ،بزرگراهها ، راههای اصلی و راههای فرعی ترسیم شده و همچنین خطوط ریلی و راه آهن کشور کاملا به روز رسانی شده است.نا..
1,600,000 ریال
خود آموز شناخت استان ها و شهرستان های ایران  این سری از نقشه های انتشارات گیتاشناسی نوین در جهت آزمودن میزان یادگیری و به خاطر سپاری اطلاعات جغرافیایی نقشه ها تهیه شده و در مقاطع مختلف تحصیلی و یا خارج از محدوده آموزش کلاسیک کاربرد دارد.معمولا در این گونه نقشه ها اسمای همه عوارض جغ..
750,000 ریال
این نقشه  پراکنش محصولات کشاورزی ایران را نشان می دهد و تنوع محصولات هر استان به صورت ایکون مشخص شده است .در کنار این نقشه نیز نقشه دیگری هست که پراکنش دامپروری در کشور ایران را به صورت تصویری نشان می دهد...
1,600,000 ریال
در این نقشه ۱۲ نوع از عوارض جغرافیایی گیاهی پولیگون بندی شده است که به شرح ذیل است:جنگل انبوه و نیمه انبوهجنگل تنک و نیمه انبوه جنگل مصنوعیجنگل ماندابی مراتع مراتکم و نمیه متراکممراتع کم تراکممراتع بسیار کم تراکمکویر و سایر پدیده های بیابانیاراضی زراعی ..
1,600,000 ریال
در این نقشه  سعی بر این بوده است که تا با توجه به پراکنش و تنوع قوی فون و فلور کشور ایران گزیده از شاخص ترین تنوع گیاهی و جانوری به صورت تصویر استفاده شود . این نقشه شامل ۱۲۰ تصویر از انواع جانوران و گیاهان ایران می باشد . ابعاد این نقشه ۷۰*۱۰۰ می باشد .  ..
1,600,000 ریال
این نقشه با همکاری بنیاد فرهنگی سحاب به چاپ رسیده است و شامل ۵۶ تصویر از اقوام مختلف ایران به صورت تصویر سازی توسط استاد محمد صادق ترسیم شده است.  ابعاد نقشه ۷۰* ۱۰۰ سانتیمتر است . ..
1,600,000 ریال
نقشه طبیعی ایران متوسطنقشه طبیعی ایران  در مقیاس ۱:1،8۰۰.۰۰۰ و در ابعاد 100*140 سانتیمتر تهیه و کارتوگرافی شده استاین نقشه همانطور که از اسمش پیداست به معرفی  عوارض فیزیکی و طبیعی کشور ایران از جمله کوهها، کویر ها ، رودخانه ها، دریاچه ها و جلگه ها  پرداخته است.تمام کوهای ب..
3,350,000 ریال
نقشه طبیعی ایران  در مقیاس ۱:۲،۴۰۰.۰۰۰ و در ابعاد ۷۰*۱۰۰ سانتیمتر تهیه و کارتوگرافی شده است.این نقشه همانطور که از اسمش پیداست به معرفی  عوارض فیزیکی و طبیعی کشور ایران از جمله کوهها، کویر ها ، رودخانه ها، دریاچه ها و جلگه ها  پرداخته است.تمام کوهای بلند و مطرح ایران در این نق..
1,600,000 ریال
نمايش 1 تا 12 از 29 (3 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Comments