منو
سبد خرید شما

سری نقشه های موضوعی ایران

سری نقشه های موضوعی ایران
سری نقشه های موضوعی ایران
این نقشه  پراکنش محصولات کشاورزی ایران را نشان می دهد و تنوع محصولات هر استان به صورت ایکون مشخص شده است .در کنار این نقشه نیز نقشه دیگری هست که پراکنش دامپروری در کشور ایران را به صورت تصویری نشان می دهد...
1,600,000 ریال
در این نقشه ۱۲ نوع از عوارض جغرافیایی گیاهی پولیگون بندی شده است که به شرح ذیل است:جنگل انبوه و نیمه انبوهجنگل تنک و نیمه انبوه جنگل مصنوعیجنگل ماندابی مراتع مراتکم و نمیه متراکممراتع کم تراکممراتع بسیار کم تراکمکویر و سایر پدیده های بیابانیاراضی زراعی ..
1,600,000 ریال
در این نقشه  سعی بر این بوده است که تا با توجه به پراکنش و تنوع قوی فون و فلور کشور ایران گزیده از شاخص ترین تنوع گیاهی و جانوری به صورت تصویر استفاده شود . این نقشه شامل ۱۲۰ تصویر از انواع جانوران و گیاهان ایران می باشد . ابعاد این نقشه ۷۰*۱۰۰ می باشد .  ..
1,600,000 ریال
این نقشه با همکاری بنیاد فرهنگی سحاب به چاپ رسیده است و شامل ۵۶ تصویر از اقوام مختلف ایران به صورت تصویر سازی توسط استاد محمد صادق ترسیم شده است.  ابعاد نقشه ۷۰* ۱۰۰ سانتیمتر است . ..
1,600,000 ریال
نقشه طبیعی ایران متوسطنقشه طبیعی ایران  در مقیاس ۱:1،8۰۰.۰۰۰ و در ابعاد 100*140 سانتیمتر تهیه و کارتوگرافی شده استاین نقشه همانطور که از اسمش پیداست به معرفی  عوارض فیزیکی و طبیعی کشور ایران از جمله کوهها، کویر ها ، رودخانه ها، دریاچه ها و جلگه ها  پرداخته است.تمام کوهای ب..
3,350,000 ریال
نقشه طبیعی ایران  در مقیاس ۱:۲،۴۰۰.۰۰۰ و در ابعاد ۷۰*۱۰۰ سانتیمتر تهیه و کارتوگرافی شده است.این نقشه همانطور که از اسمش پیداست به معرفی  عوارض فیزیکی و طبیعی کشور ایران از جمله کوهها، کویر ها ، رودخانه ها، دریاچه ها و جلگه ها  پرداخته است.تمام کوهای بلند و مطرح ایران در این نق..
1,600,000 ریال
نقشه گردشگری کودک که به معرفی جاذبه های مهم گردشگری ایران برای کودکان  پرداخته استابعاد این نقشه 70*50 می باشدجنس نقشه مقوای 170 گرمی گلاسه است..
1,600,000 ریال
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Comments