منو
سبد خرید شما

نقشه کشورها و مناطق جهان

نقشه کشورها و مناطق جهان
نقشه کشورها و مناطق جهان
نقشه جدید دریای خزر یکی از کاربردی ترین ابزار در حوزه شناخت این دریاچه که بزرگترین دریاچه آب شیرین جهان است می باشد ، در نقشه عمومی دریای خزر اطاعات کاربردی و جامعی گنجانده شده است که باعث می شود نقشه دریای خزر یک جنرال مپ یا نقشه جهان شمول این دریاچه باشد. عوراض طبیعی همچون ژرفای این دریاچه به صورت..
2,300,000 ریال
نقشه سیاسی و تاریخی خلیج فارس یکی از آخرین نقشه های هست که توسط انتشارات گیتاشناسی نوین تهیه و کارتوگرافی شده است و در تاریخ ۱۰ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ همزمان با روز ملی خلیج فارس از آن رونمایی شده است.نقشه خلیج فارس از سری نقشه های هست که انتشارات گیتاشناسی نوین همزمان با تکنیک های جدید کارتوگرافی بر..
3,350,000 ریال
نقشه یکی از ابزارهای بسیار مهم در علم جغرافیا است که برای جمع‌آوری اطلاعات و نشان دادن مناطق مختلف در مقیاس‌های کوچک‌تر استفاده می‌شود. «نقشه راهنمای خاورمیانه» را انتشارات جغرافیایی و کارتوگرافی «گیتاشناسی نوین» تهیه و منتشر کرده است.این محصول نقشه&zw..
3,350,000 ریال
نقشه شهر استانبول  ابزاری هست که برای هر گردشگر ضروری و الزامی است ،چرا که نقشه استانبول به شما تمام مراکز گردشگری ، موزه ها ،پاساژ ها ، مراکز خرید و . . . را به خوبی نشان میدهد، علاوه بر این نقشه شهر استانبول در کنار خودش یک نقشه مترو و استانبول را نیز دارد که به شما مسیر های دسترسی به عوارض ف..
1,950,000 ریال
نقشه شهر های زیارتی کشور عراق که به زبان فارسی تهیه  و چاپ شده است یکی از کاربردی ترین وسایل برای سفر های زیارتی می باشد که برای تمامی مسیر های پیاده روی های اربعین در آن مشخص شده  است ، علاوه بر آن اماکن زیارتی مهم در این نقشه در شهر های کربلا ، نجف ، کوفه ، کاظمین، سامرا، بغداد  مشخ..
1,950,000 ریال
نقشه راهنمای گردشگری گرجستان،تفلیس و باتومی یکی از جدید ترین نقشه های گردشگری است که توسطه موسسه گیتاشناسی نوین تهیه و کارتوگرافی شده است.در این نقشه علاوه بر اطلاعات  جاده ای و حمل و نقل ریلی ، اثار تاریخی ، جاذبه های طبیعی پیست های اسکی ، غار های طبیعی ، ابشار ها  ، پیست های اسکی گرج..
1,950,000 ریال
نقشه گردشگری کشور آذربایجان و شهر باکو  که بهترین همراه برای سفر های زمینی و هوای به این کشور می باشد . نقشه آذربایجان شامل تمامی انواع راه ها ، از جمله : بزرگراه ، راه اصلی ، راه فرعی ، راههای خاکی و شنی  و همچنین راه آهن می باشد، در این نقشه تمامی بنادر بین اللملی و داخلی کشور آ..
1,950,000 ریال
فارسی ، انگلیسیاندازه : 70*100 سانتیمترمقیاس : 1:1500000نوع کاغذ :گلاسهتاریخ انتشار : 1396 حاوی کلیه  اماکن متبرکه زیارتی و دیدنی کشور عراق و معرفی استان های آن همراه با 27 تصویر رنگی زیارتی و تاریخی از کشور عراقو همین معرفی طبقه بندی شهری و استانی و انواع راهها..
1,950,000 ریال
نمايش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Comments