منو
سبد خرید شما

سری نقشه های شهر تهران

سری نقشه های شهر تهران

سری نقشه های شهر تهران به صورت نقشه کامل شهر تهران ، نقشه های گردشگری در شهر تهران و نقشه های بر اساس مناطق بیست و دوگانه برای کلانشهر تهران و نقشه های تفکیک منطقه ای برای هر یک از این مناطق تهیه و چاپ شده اند.


نقشه بزرگ مناطق بیست و دوگانه شهرداری تهران از جدید ترین نقشه های شهری تهران می باشد که به تفکیک مناطق شهرداری نقشه نگاری و رنگی شده است. در این نقشه مشخصات آماری مناطق به صورت جدول درج شده است که برای برنامه ریزی های گوناگون کاربرد دارد. همچنین ایستگاه های مترو فعال و دردست ساخت شهر تهران در آن جای..
3,350,000 ریال
بزرگترین نقشه یکپارچه دیواری شهر تهران ، دربرگیرنده تمامی 22 منطقه شهرداری تهران است که تا کنون در موسسه گیتاشناسی نوین به چاپ رسیده.   این نقشه یکی از بهترین گزینه ها برای برنامه ریزی های مویرگی و بازاریابی ها می باشد. با توجه به تغییرات شهر تهران اخرین به روز رسانی این نقشه مربوط به پای..
95,000,000 ریال
نقشه راهنمای تهران نوین یک نقشه کاربردی برای شهر تهران است که بر اساس کاربری اراضی(مسکونی،صنعتی،فضای سبز و . . .) تهیه و نقشه نگاری شده است. همچنین با توجه به نیاز های مویرگی نقشه شهر تهران محدوده مناطق ۲۲ گانه تهران در ار لحاظ شده است و مرز بندی مناطق بر روی نقشه قابل مشاهده است. در گوشه این نقشه س..
6,100,000 ریال
نقشه گردشگری شهر تهران نشان دهنده خیابان های اصلی و فرعی به همراه محدوده طرح ترافیک و نقشه دسترسی به فرودگاه امام خمینی می باشد شما می توانید عوارضی مانند آثار باستانی و موزهها و فرهنگسرا ها پمپ های بنزین و گاز فروشگاههای زنجیره ای و .... را با نقشه به راحتی جستجو کنید.در این نقشه عوارض..
1,600,000 ریال
جدید ترین نقشه مناطق بیست و دوگانه شهرداری تهران که به شما محدوده هر منطقه از تقسیمات شهرداری را از طریق رنگ و با شماره نشان می‌دهد.این نقشه به صورت تخصصی و برای برنامه ریزهای شهری و حومه شهر تهران مناسب است و همچنین برای مصرف عمومی و شناخت بهتر مناطق شهر تهران مناسب است.این نقشه با آخر..
1,600,000 ریال
اندازه : 140*100 سانتیمترمقیاس : 150000زبان فارسی و انگلیسیتاریخ چاپ : نوروز 1397 جدید ترین نقشه شهر و اطراف تهران است که پوششی کلی  از شهر تهران و اطراف   ان به شما میدهد. این نقشه به صورت UTM می باشد و ژویورفرنس میباشد. ..
3,350,000 ریال
جدیدیترین نقشه  پهنه دماوند تا کمال شهر توسط گیتاشناسی نوین منتشر شد.نقشه دیواری دماوند تا کرج نقشه ای کاربردی است که در مقیاس 1:50000 به دو زبان فارسی و انگلیسی تهیه و کارتوگرافی شده است . این نقشه جهت رفع نیاز ادارات دولتی و شرکت های خصوصی تهیه شده است و ابعاد ان ۱۴۰*۲۰۰ سانتیمتر..
64,000,000 ریال
نقشه راهنمای محله محور مناطق شهرداری تهران نقشه راهنمای محله محور مناطق شهرداری تهران
ناموجود
نقشه مناطق شهرداری و محله های شهر تهران که به صورت  دیواری در ابعاد  100*175 سانتیمتر  می باشد  و به زبان فارسی در مقیاس 30000: 1 تهیه شده است. نقشه راهنماس محله محور شهر تهران یکی از دقیق ترین  نقشه های تهران از نظر تقسیم بندی های شهرداری می باشد. این نقشه علاو..
6,100,000 ریال
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Comments