منو
سبد خرید شما

سری نقشه های مناطق بیست و دوگانه شهرداری تهران

سری نقشه های مناطق بیست و دوگانه شهرداری تهران

کلانشهر تهران با وسعت ۷۵۱ کیلومتر مربع شامل ۲۲ منطقه می باشد که هر منطقه شامل چند ناحیه است و هر ناحیه شامل تعدادی محله است. سری نقشه های مناطق شهر تهران به صورت مناطق بیست و دوگانه در یک نقشه و به صورت تفکیکی برای هر منطقه در نقشه های مجزا تهیه شده اند. نقشه های مناطق بیست و دوگانه شهرداری تهران  به صورت یکپارچه در ابعاد کوچک ۷۰*۱۰۰ سانتیمتر با مقیاس ۱:۵۰،۰۰۰  ابعاد متوسط ۱۷۰*۱۰۰  و با مقیاس ۱:۳۰،۰۰۰ که تفکیک هر محله در آن لحاظ شده است و  در ابعاد بزرگ ۱۷۵*۲۷۰ سانتیمتر و با مقیاس ۱:۱۸،۰۰۰  همراه با محدوده نواحی هر منطقه تهیه شده است. نقشه های تفکیکی مناطق ۲۲ گانه شهر تهران به صورت بیست و دو نقشه مجزا تهیه شده و  دارای مقیاس های متفاوتی هستند که با توجه به مساحت هر منطقه و ابعاد کاغذ ۷۰*۱۰۰ متغییر هستند.در نقشه های منطقه ای حدود ۳۰ نوع عوارض مکانی به صورت آیکون و نام درج شده است مانند: ادارات دولتی،بانک ها ،مراکز بهداشتی درمانی،داروخانه ها ، مراکز آموزشی  و . . . که می توانید در راهنمای هر نقشه  به طور کامل ملاحظه فرمایید.


 

 

 

بزرگترین نقشه یکپارچه دیواری شهر تهران ، دربرگیرنده تمامی 22 منطقه شهرداری تهران است که تا کنون در موسسه گیتاشناسی نوین به چاپ رسیده.   این نقشه یکی از بهترین گزینه ها برای برنامه ریزی های مویرگی و بازاریابی ها می باشد. با توجه به تغییرات شهر تهران اخرین به روز رسانی این نقشه مربوط به پای..
95,000,000 ریال
جدید ترین نقشه مناطق بیست و دوگانه شهرداری تهران که به شما محدوده هر منطقه از تقسیمات شهرداری را از طریق رنگ و با شماره نشان می‌دهد.این نقشه به صورت تخصصی و برای برنامه ریزهای شهری و حومه شهر تهران مناسب است و همچنین برای مصرف عمومی و شناخت بهتر مناطق شهر تهران مناسب است.این نقشه با آخر..
1,600,000 ریال
فارسیبا تغییرات ناحیه ایاندازه  70*100 سانتیمترمقیاس: 1:8000نوع کاغذ : گلاسهتاریخ انتشار1399منطقه ۶ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در مرکز این شهرتهران میباشد.این منطقه از شمال به بزرگراه همت از غرب به بزرگراه چمران از شرق به&nb..
1,600,000 ریال
نقشه راهنمای منطقه ۱۵ تهران  با تقسیم بندی جدید نواحی و مشخص کردن حریم منطقه ۱۵ به شما اطلاعت دقیق از این منطقه مانند:  فرهنگسرا ها ، مراکز بهداشتی درمانی ، داروخانه ها،  مزاکز پستی و مخابراتی ، کتابخانه های منطقه ۱۵ ، محلات منطقه ۱۵ مانند مشیریه، مسعودیه ، شهرک ابوذر، مسگراباد-کیانشه..
1,600,000 ریال
فارسیبا تقسیمات ناحیه ایاندازه  70*100مقیاس  1:8000نوع کاغذ : گلاسهتاریخ انتشار : 1395منطقه ۷ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در مرکز شهر تهران واقع شده است.این منطقه دارای ۵ ناحیه و ۱۶ محله و وسعتی حدود۱۵۳۳۵۲۱۲متر مربع می‌باشد. محلات ،بهار،گ..
1,600,000 ریال
منطقه ۵ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در شمال و شمال غرب کلان‌شهر تهران واقع شده‌است.این منطقه از شمال به رشته‌کوه البرز، از جنوب به بزرگراه شهید لشگری و میدان آزادی ، از شرق به بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح و منطقه ۲ شهر تهران در مجاورت طرشت و ستارخا..
1,600,000 ریال
فارسیبا تقسیمات ناحیه ایاندازه : 70*100نوع کاغذ: گلاسهتاریخ انتشار : 1398منطقه ۴ شهرداری تهران شرقی ترین نقطه تهران است که در شمال شرقی شهر تهران قرار دارد  ..
1,600,000 ریال
منطقه ۳ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در بخش شمال شرقی شهر تهران قرار دارد. این منطقه از جنوب تا اتوبان همت و بزرگراه رسالت، از غرب تا اتوبان چمران، از شرق تا خیابان پاسداران و بخشی از خیابان شریعتی، و شمال تا بزرگراه‌های مدرس، صدر و چمران گسترده شده‌است.&..
1,600,000 ریال
فارسیبا تقسیمات ناحیه ایاندازه : 70*100 سانتیمترمقیاس :نوع کاغذ : گلاسهتاریخ انتشار : ۱۴۰۰منطقه ۲ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در شمال شرقی میدان آزادی؛ از مرکزتاشمال تهران ادامه دارد. این منطقه از جنوب به خیابان آزادی، از غرب به بزرگراه اشرفی اصفهانی و بز..
1,600,000 ریال
فارسیبا تقسیمات ناحیه ایاندازه :70*100 سانتیمترمقیاس  1:8000نوع کاغذ : گلاسهتاریخ انتشار : 1394منطقه ۱۶ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در جنوب شرقی این شهر واقع شده‌است.این منطقه از شمال به خیابان شوش، از جنوب به بزرگراه آزادگان، از شرق به خیا..
1,600,000 ریال
فارسیبا تقسیمات ناحیه ایاندازه : 70*100 سانتیمترمقیاس: 1:8000نوع کاغذ گلاسهتاریخ انتشار : 1394منطقه ۱۴ شهرداری تهران یکی از مناطق شهر تهران است.این منطقه که در شرق تهران قرار دارد دارای شش ناحیه و ۲۶ محله است که بیشترین محلات را در بین مناطق تهران به خود اختصاص ..
1,600,000 ریال
فارسیبا تقسیمات ناحیه ایاندازه : 70*100 سانتیمترمقیاس: 1:5000نوع کاغذ : گلاسهتاریخ انتشار : 1395منطقه ۱۰ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است. این منطقه در مرکز شهر تهران قرار دارد.از مهم‌ترین خیابان‌های این منطقه خیابان جیحون، خوش، قصر ..
1,600,000 ریال
نمايش 1 تا 12 از 24 (2 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Comments