منو
سبد خرید شما

سری نقشه های جهان

سری نقشه های جهان

نقشه های جهان تصاویر تختی از سطح کره زمین هستند که با بهره گیری از روش های مختلف نقشه نگاری (کارتوگرافی) شکل ها مختلف و کاربرد های گوناگونی دارند.
مهمترین  هدف یک نقشه جهان سیاسی مشخص کردن مرز های سیاسی و سرزمینی می باشد. نقشه جهان طبیعی به ما عوراض طبیعی زمین مانند : اقیانوس ها و دریاها ،کوهها و رودخانه ها و . . . را نمایش می دهد.
از جمله کاربرد های نوین نقشه های جهان برای مصارف دکوراتیو و تزیینی می باشد. گیتاشناسی نوین در تهیه نقشه های جهان سعی بر آن دارد که این نقشه ها در عین زیبایی دقت و اصالت خود را نیز حفظ کند. 
نقشه های جهان عمومی در ابعاد کوچک ۷۰*۱۰۰ می باشند  که برای مصرف همگان مناسب هستند و اطلاعات شهر ها بر روی ان بر اساس جمعیت است  هم چنین در حاشیه  این  نقشه ها تصاویر پرچم کشور ها و نام آنها درج شده است.
 نقشه های جهان اداری از ابعاد متوسط ۱۴۰*۱۰۰  می باشند که اطلاعات بیشتری نسبت به سایز کوچک دارند و مناسب برای شرکت های بین اللملی می باشند. در این نقشه ها خطوط کشتیرانی جهانی ترسیم شده و نسخه انگلیسی آن شامل بنادر بین اللملی نیز می باشد که به صورت ایکون جانمایی شده است.
نقشه جهان دیواری  با ابعاد بزرگ ۱۴۰*۲۰۰  می باشند که معمولا به صورت دو شیت شرقی ،غربی کنار هم قرار میگیرند، این نقشه قابلیت شخصی سازی نیز دارد که میتوایند برای اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل با تیم کارتوگرافی مکاتبه فرمایید.

نقشه جهان امروز از جدید ترین نقشه های تهیه شده به کمک نرم افزار های GIS میباشد که باعث دقت و زیبایی آن می باشد ، تصویر توپوگرافی زمین در این نقشه باعث شده تا برجستگی ها و عمق اقیانوس ها به صورت حقیقی و همراه با ظاهری زیبا و خاص نقشه نگاری شده باشد. این نقشه در ابعاد ۷۰*۵۰ سانتیمر است و چاپ آن بر روی..
1,950,000 ریال
نقشه جهان وینتیج با رنگ آمیزی گرم و طراحی خاص یکی از جدید ترین محصولات گیتاشناسی نوین است.در این نقشه محدوده و موقعیت قاره ها و کشور های جهان ، پایتخت ها و شهر های مهم و همچنین اقیانوس ها و دریا ها مشخص شده است.ابعاد این نقشه ۷۰*۵۰ سانتیمتر بر روی کاغذ گلاسه ۱۷۰ گرمی همراه با پوشش سلیفون است..
1,950,000 ریال
پوستر آموزشی پرچم کشورهای جهان مناسب برای شناخت پرچم ها و اسامی کشور های جهان به صورتی طراحی شده است که برای تمامی سنین مناسب و کاربردی باشد.  ابعاد پوستر پرچم کشورهای جهان ۷۰*۱۰۰ سانتیمتر می باشد و بر روی کاغذ گلاسه چاپ شده است.همچنین این پوستر به صورت تا شده می باشد...
1,600,000 ریال
این مجموعه شامل یک نقشه جهان کاغذی(تحریر) می باشد که در اطراف آن پرچم کشور ها قرار گرفته  است و به صورت تک رنگ می باشد که قابلیت رنگ آمیزی توسط دانش آموزان و هر گروه سنی را دارد، همچنین یک پوستر ۱۰۰*۷۰ پرچم کشور ها به صورت رنگی و روی کاغذ گلاسه همراه آن است که به صورت راهنمای دیواری برای به خاط..
2,200,000 ریال
پوستر کره زمین  آزیموتال پوستر کره زمین  آزیموتال
ناموجود
نقشه لامبرت آزیموتال کره زمین.‎در این تصویر تمامی عوارض طبیعی کره زمین قابل مشاهده می‌باشد.‎همچنین رنگ بندی اوقیانوس ها به صورتی انتخاب شده است که ژرفای و عوارض کف اقیانوس هاکاملا مشخصه هست که نمای دقیق ای از کره زمین می‌باشد.‎این پوستر در دو سایز قابل سفارش می‌باشد.‎۵۰*۵۰ سانتیمتر .‎۱۰۰*۱۰۰ سانتیمت..
1,590,000 ریال
نقشه کشورهای جهان گیتاشناسی نوین به معرفی موقعیت هر کشور و پایتخت آن با نام انگلیسی،عوراض جغرافیایی، نام اقیانوس ها و دریاها و همچنین به نمایش برجستگی های زمین می پردازد ، در این نقشه از رنگ های کلاسیک و تاریخی نقشه های جهان استفاده شده که تصوری گرم و ملایم را به فضای کاری یا اتاق شما می بخشد...
3,000,000 ریال
نقشه سیاسی جهاناندازه : 100*140 سانتیمترمقیاس: 1:21،700،000 تاریخ انتشار : 1400..
3,350,000 ریال
خود آموز شناخت استان ها و شهرستان های ایران  این سری از نقشه های انتشارات گیتاشناسی نوین در جهت آزمودن میزان یادگیری و به خاطر سپاری اطلاعات جغرافیایی نقشه ها تهیه شده و در مقاطع مختلف تحصیلی و یا خارج از محدوده آموزش کلاسیک کاربرد دارد.معمولا در این گونه نقشه ها اسمای همه عوارض جغ..
750,000 ریال
نخستین نقشه جهان من این نقشه با توجه به نیاز کودکان زیر ۶ سال تهیه شده است و بیشتر به شناخت فضای کلی نقشه جهان ، قاره ها و اقیانوس ها  به دو زبان فارسی و انگلیسی می باشد. در این نقشه سعی بر آن بوده که با تصاویر شاد و رنگ امیزی کودکانه با زبانی اسان کودکان را با کره زمین و حیوا..
1,600,000 ریال
نقشه جهان بی نظیر و زیبا که به صورت دو نیمکره خاوری و باختری ترسیم شده است  و در مرکز بالای تصویر فرشتگانی سوار بر دلفین هستند که نماد کشور فرانسه می باشد.این نقشه قلمرو استعمار فراسنه در قرن هفدهم را به خوبی نشان میدهد . این نقشه به زبان فرانسوی می باشد.  این نقش..
18,400,000 ریال
نقشه جهان با اسامی کامل کشور ها و شهر های مهم ، فرودگاه های بین اللملی و مسیر های دریایی همراه با پرچم جدید کشور ها  این نقشه شامل شش قاره آسیا، اروپا ، افریقا ، امریکای شمالی، امریکای جنوبی و اقیانوسیه می باشد .در نقشه جهان پیش رو شما میتوانید تمامی رودخانه ها و نقاط  مرتفع هر کشور را..
1,600,000 ریال
نمايش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Comments