شرایط و نحوه ارسال محصولات

نقشه ایران و کشورهای خاورمیانه

نقشه ایران و کشورهای خاورمیانه

نقشه یکی از ابزارهای بسیار مهم در علم جغرافیا است که برای جمع‌آوری اطلاعات و نشان دادن مناطق مختلف در مقیاس‌های کوچک‌تر استفاده می‌شود. «نقشه راهنمای خاورمیانه» را انتشارات جغرافیایی و کارتوگرافی «گیتاشناسی نوین» تهیه و منتشر کرده است.

این محصول نقشه‌ای دیواری بوده و مقیاس آن 1:3750000 است. این نقشه جهت راهنمایی افراد در مورد کشورهای خاورمیانه تدوین شده است. این نقشه دارای جنس گلاسه بوده که علاوه‌بر کیفیت بالا، در برابر کثیف شدن و اثر انگشت نسبت به کاغذهای معمولی مقاوم‌تر است. زبان این نقشه فارسی و انگلیسی است و هر سانتی‌متر روی نقشه برابر با ۳۷.۵ کیلومتر روی زمین است.

در این نقشه اسامی کشور ها و شهر های در خاورمیانه به دو زبان فارسی و انگلیسی درج شده است ، و همچنین اطلاعات کاربردی نظیر خطوط جاده ای بین اللملی

خطوط راه آهن ، فرودگاه ها ، خطوط کشتیرانی تجاری ، پایانه ها و گمرگ ها در آن درج شده است .


*اگر می‌خواهید بهتر با کشورهای خاورمیانه و همسایه‌های کشورمان آشنا شوید،و یا برای مسیرهای حمل نقل در خاورمیانه نیازمند اطلاعات هستید این محصول می‌تواند بسیار مفید و کاربردی باشد.

مقیاس
مقیاس1:3,750,000
اندازه محصول
سایز140*100

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • 1,000,000 ریال

گزینه های موجود

برچسب ها: نقشه, کشورهای, خاورمیانه, خاور میانه, شهر های خاورمیانه، نقشه جدید خاور میانه،اسامی کشور های خاور میانه،ایران،اردن،امارات محتده عربی،ترکیه،فلسطین،عراق،عربستان سعودی،قطر،عمان،کویت،لبنان،مصر،یمن