منو
سبد خرید شما

پوستر نجومی

نخستین نگاه من به منظور آشنایی نجوم برای کودکان  گردآوری شده و در آن سیارات منظومه خورشیدی با نام های پارسی آمده است.همچنین در این پوستر ابزار های ارتباطی  بین زمین و فضا معرفی شده اند.در این مجموعه سعی بر آن بوده تا نکات کوتاه و جذابی  برای کودکان در کنار مفهوم های علمی باشد...
950,000 ریال
پوستر منظومه شمسی برای شناخت و آموزش موقعیت قرار گیری خورشید در کهکشان راه شیری و موقعیت قرار گیری سیارات در سامانه خورشیدی است.همچنین در این پوستر اطلاعاتی در مورد فاصله سیارات تا خورشید،قطر سیاره های منظومه شمسی زاویه میل استوا به مدار آن،دور حرکت وضعی،حرکت انتقالی به دور خورشید،میانگ..
650,000 ریال
این مجموعه شامل تمامی پوستر های نجومی تهیه شده توسط گیتاشناسی میباشد.همه پوسترها در اندازه 50 در 70 سانتیمتر روی مقوای گلاسه چاپ شده و بصورت گرم  یووی خورده است که باعث دوام و زیبای بیشتر کار می شود.پوستر خورشیدپوستر منظومه شمسیپوستر زمین پوستر ماهپوستر عطارد (تیر) ..
20,500,000 ریال
پوستر کهکشان بزرگ امراه المسلسله كهكشان آندروميدا، يك كهكشان بزرگ مارپيچي در صورت فلكي آندروميدا است.اين كهكشان مانند يك قطعه كم نور و غبارآلود با چشم غير مسلح كاملاً قابل رويت است.كهكشان آندروميدا بزرگترين كهكشان در گروه محلي كهكشانهاست و داراي ستارگاني معادل دو برابر كهكشان ..
650,000 ریال
نمايش 1 تا 12 از 37 (4 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Comments