منو
سبد خرید شما

سری کتاب های نجومی

سری کتاب های نجومی

نجوم یا ستاره شناسی علم و دانش بررسی اجرام آسمانی است که از گذشته علمی راز آلود و پر مخاطب برای بشر بوده است. 

در سری کتاب های نجومی سعی بر این بوده است تا با توجه به دانش نجوم آماتوری در ایران و با بهره گیری از اساتید به نام این عرصه در کشور ، کتاب هایی برای سنین مختلف تهیه , ترجمه و چاپ شود.

 

کتاب نجوم و اختر فیزیک یک کتاب تخصصی و دانشگاهی در زمینه نجوم و اختر فیزیک میباشد که شامل چهار فصل است :فصل اول : مقدمه فصل دوم: منطومه ی شمسیفصل سوم: ستارگان فصل چهارم : ستارگان دوتایی تالیف این کتاب توسط دکتر سعدالله نصیری قیداری  انجام شده است...
500,000 ریال
کتاب حاضر جهت آشنایی مقدماتی عموم با علم ستاره شناسی نگارش یافته است .هدف این بوده که مطالب جذاب ستاره شناسی امیخته با روابط فیزیکی و ریاضی به گونه ای بیان شود که مخاطب بزرگسال توانایی بهره گیری کافی از مطالب را داشته باشد. از همین روس سعی شده از ارايه فرمول ها و روابط ریاضی تا جای ممکن پرهیز شو..
750,000 ریال
طراحی و ساخت تلسکوپهای اپتیکی و رادیوییدر اين كتاب هم به نجوم اپتيكي  پرداخته شده و هم به نجوم راديويي . در رابطه با نجوم فروسرخ،نجوم فرابنفش،نجوم پرتو ايكس،نجوم پرتو گاما نيز توضيحاتي داده است. هم چنين اين كتاب شامل مباحثي در مورد انواع تلسكوپ هاي راديويي واپتيكي  نيز است...
750,000 ریال
  کتاب صورتهای فلکی این کتاب تمامی صورتهای فلکی ثبت شده در IAU را در خود جای داده است و بهترین راهنمای برای یافتن آنها است. نویسندگان این کتاب دکتر گری مکلر و دکتر مارک چارترند و  ویل تریون هستند که توسط پیشکسوت نجوم آماتوری ایران آقای مهندس ا..
500,000 ریال
کتاب حاضر پدیده های رصدی مربوط به هر هفته را بازگو می کند از جمله :رگبار های شهابی ، اجرام سماوی ، نحوه یافتن صورت فلکی ها و توضیح مختصری درباره افسانه هایشان  . مقدمه آن به اطلاعاتی برای شروع به کار ستاره شناسی و دیدار آسمان شب  می پردازد در ادامه کتاب به ۴ فصل  بهار ، تابستان، ..
650,000 ریال
راهنمای ماهانه آسمان شب
ناموجود
اگر شما از علاقه مندان ه نجوم و آسمان پر ستاره هستید  یکی از ابزار های پر کاربرد برای رصد ستارگان نقشه های  آسمان شب است.در این کتاب که دارای   ۱۲ فصل می باشد  برای تمامی ماه های سال  به طور جدا برای وقایع آسمانی که  شامل ستارگان ، صورت های فلکی ،بارش های شهابی&nbs..
450,000 ریال
یک کتاب ساده و دوست داشتنی با تصویر سازی  جذاب برای کودکان که علاقه به ‌آسمان و ماه و ستارگان دارند ، این کتاب با بیانی بسیار ساده پاسخ تمام کنجکاوی کودکان را در مورد فضا می دهد., "هوا اطراف سطح زمین را احاطه كرده است. اگر به كوه‌ها بروید یا با هواپیما سفر كنید، هرچه بالاتر روید هوا كم وكم..
500,000 ریال
ویرایش سوم این کتاب شامل ۱۶۰ صفحه مطالب جدید میباشد که مجموع صفحه های این کتاب ۶۲۰ صفحه می باشد.هر فصل این کتاب اطلاعات دقیقی درخصوص جهان و تاریخچه آن، طیف نگاری و کاربرد آن در نجوم، ستاره‌ها و کهکشان‌ها و منظومه شمسی را دربر دارد. شیوه یافتن و دیدن ستاره‌ها با روش‌های مختلف ” با تلسکوپ یا بدون تلسک..
1,950,000 ریال
معرفی کوتاه:خورشید بزرگ‌ترین و مهم‌ترین جرم آسمانی در منظومۀ شمسی است که 99 و یک دهم درصد جرم منظومۀ شمسی را به خود اختصاص داده است. چهار سیارۀ داخلی (نزدیک به خورشید) عمدتا حاوی آهن می‌باشند، به این سیارات زمینی‌ها گفته می‌شود، چون از لحاظ اندازه و ترکیبات شبیه زمین هستند. چهار سیارۀ بیرونی (دورتر ..
900,000 ریال
نمايش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)