منو
سبد خرید شما

کتاب های گیتاشناسی

کتاب های گیتاشناسی
کتاب های گیتاشناسی
اطلس ایران و جهان یک مجموعه آموزشی است که به معرفی جغرافیای کشور ایران و جغرافیای عمومی جهان می پردازد. نقشه طبیعی و جغرافیای طبیعی ایران آغاز گر این&nb..
1,800,000 ریال
این اطلس حاوی اطلاعات جدید جغرافیایی ایران و جهان است که مطالب ذیل را در بر گرفته است : تصویر رنگی از جیمزوب و شرح حال آن، منظومه شمسی، پیدایش تحول عالم، انسان و محیط زیست،جمعیت و اسکان، نقشه نیم کره خاوری باختری، نقشه راهنمای پیمان های سیاسی اروپا،جدول مشخصات کشورهای مستقل و غیر مستقل جهان و ه..
2,200,000 ریال
اطلس تهران قدیم اطلس تهران قدیم
ناموجود
اطلس تهران قدیم به معرفی ۲۰۷ نقشه تهران به ترتیب زمانی می‌پردازد که از این بین ۳۴ نقشه به‌طور کامل ارائه شده است. نقشه‌ها به دو دوره قاجار و پهلوی تعلّق دارند و برخی نقشه‌ها برای اولین بار تاریخ‌گذاری شده‌اند. مشخصات کلیه نقشه‌ها شامل عنوان نقش..
10,000,000 ریال
در میان کتاب ها و نشریات مربوط به تاریخ ایران باستان، کمبود فرهنگنامه ای الفبایی شامل فهرستی از شاهان و شخصیت های حقیقی و افسانه ای،آیین ها و باورها،جنگ ها و پیمان ها، جایها و شهرها، دولتها و سرزمین ها ،سنگ نگاره ها و سنگ نبشته ها و غیره ، احساس گردید و برای تدوین آن،دوره ی پنج جلدی هزاره های گمشده،..
1,500,000 ریال
یادداشت های سفر محمدحسن گنجی
ناموجود
خاطرات ایام تحصیل دکتر محمد حسن گنجی(مرد سال هواشناسی جهان در سال 2001)این کتاب که نخستین جلد از یک مجموعه چهارجلدی است، به کوشش مهندس غلامرضا سحاب در قطع رحلی در 184 صفحه بصورت مصور منتشر شده است.اندازه :  28  * 22   ..
990,000 ریال
فارسیاندازه: 17*24 سانتیمترتعداد صفحه ها: 128؛ رنگی، جدول، نقشه..
1,200,000 ریال
اندازه سانتیمتر 23*17در این کتاب به معرفی و ارائه اطلاعات کشور های آسیایی به صورت جغرافیای طبیعی ، سیاسی و اقتصادی ، شرح مختصری راجع به قاره آسیا و واژه نامه ی آن  و همچنین به معرفی سازمانهای جهانی پرداخته است...
1,800,000 ریال
موسسه گیتاشناسی مفتخر است که اکنون پس از گذشت بیست و چند سال از انتشار نخستین چاپ گیتاشناسی کشورها، مجموعه ارزنده دیگری را تحت عنوان " گیتاشناسی نوین کشورها "به علاقمندان مسائل جغرافیایی ، اعم از جغرافیای طبیعی ، سیاسی،اقتصادی و اجتماعی تقدیم می دارد.در طی این بیست و چند سال جهان شاهد تحول..
8,500,000 ریال
گیتاشناسی ایران، جلد سوم، دایره المعارف جغرافیایی ایرانبرای هر ایرانی نیاز شناخت زیستگاه و لانه و کاشانه خود امری ضروری و سرشتی است مقدس و غریزی و طبیعی در نهاد همه جانداران به ودیعه گذارده و دفاع از آن را بر همگان تکیف کرده است.چه فراوانند شهرها و روستا هایی که پیشینه هزاران ساله دارند و نا..
4,500,000 ریال
در مقدمه کتاب آمده:ایرانیان باستان برای آب اهمیت فراوانی قائل بودند و پس از آتش ، آب را گرمترین عنصر به شمار می آورند.در این کتاب موقعیت رودهای -طول آنها-سرچشمه و طبقه بندی حوضه ای آن بر اساس حروف الفبای فارسی تنظیم گردیده است. و در انتهای آن آلبوم رنگی از رودخانه های مهم ایران در 16 صفحه به چاپ رسی..
3,000,000 ریال
نمايش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Comments