شرایط و نحوه ارسال محصولات

کره جغرافیایی زمین چرخشی

کره جغرافیایی زمین چرخشی کره های جغرافیایی


راهنمای استفاده : روش راه اندازی از این کره زمین چرخنده به این صورت میباشد که این کره از قسمت خط استوا قابل جدا شدن میباشد و میتوانید با کمی زحمت آنرا به دو نیم کره جدا کنید ، سپس داخل بخش پائینی دکمه روشن و خاموشی وجود دارد که با گذاشتن آن در حالت ON یعنی روشن چراغ LED رنگارنگ داخل کره روشن خواهد شد و شروع به تغییر رنگ به آرامی از رنگی به رنگ دیگر خواهد کرد ، این لامپ انرژی خود را از محفظه باتری سکه ای کنار دکمه تامین میکند که داخل آن وجود دارد ولی برای فعال کردن پایه چرخشی نیاز به باتری قلمی دارد که همانطور که خواهید دید در کنار دکمه محفظه مخصوص 1 عدد باتری قلمی وجود دارد که با گذاشتن باتری داخل جایگاه مربوطه پایه شروع به چرخیدن خواهد کرد.

اکنون میتوانید دوباره نیم کره ها را به هم وصل کنید و آنرا روی هر سطح صافی که دوست دارید بگذارید (باید کره را در مکان صاف و همواری مانند  شیشه، میز کار و ... قرار دهید و از قراردادن آن در سطوح ناهموار و مشبک خودداری کنید).

پایه گردون این کره حالت واشری سوراخدار دارد و شما میتوانید آنرا بر روی پایه های استوانه ای که با سایز داخلی این پایه هم سایز باشد نیز قرار دهید .

توجه : 

1-لطفا از انداختن یا افتادن این کره زمین مخصوصا از قسمت پایه گردونی بر روی سطوح سخت جلوگیری کنید چون ممکن است قطعات داخلی موتور آسیب ببینند.  

2-این کالا اسباب بازی نمی باشد و برای استفاده افراد زیر 12 سال توصیه نمیشود.

 ..

 

خصوصیات کره زمین گردون :

ظاهری بسیار شیک و زیبا

لامپ LED داخلی که زیبایی خاصی به کره زمین مخصوصا در محیطهای تاریک خواهد داد.

برق مورد نیاز: 

یک عدد باتری قلمی برای موتور چرخشی

یک عدد باتری سکه ای CR2032 برای لامپ(این باتری داخل محفظه موجود است)

قطر کره: حدود 14 سانتی متر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تعداد بازدید: 27689
  • تولیدکننده: گیتاگیفت
  • مدل کالا: 3000
  • موجودی: 4
  • 4,500,000 ریال

گزینه های موجود

برچسب ها: کره زمین ،کره جغرافیایی،گیتا شناسی،گیتاشناسی