شرایط و نحوه ارسال محصولات

نقشه عمومی جمهوری اسلامی ایران (نقشه راههای ایران)

 نقشه عمومی جمهوری اسلامی ایران (نقشه راههای ایران) نقشه

 زبان فارسی

اندازه : 175*200 سانتیمتر

مقیاس 1:1000000

نوع کاغذ : گلاسه گرم بالا

تاریخ انتشار : 1394


این نقشه شامل بیش از ۱۵۰۰۰ عوارض جغرافیایی میباشد ، تمامی جاده های اصلی و فرعی و خاکی و حتی راه های بین روستای تمامی روستاهای دارای سکنه و هر عوارض جغرافیایی که از کشور ایران بخواهید در این نقشه قابل مشاهده می باشد.


نقشه راههای ایران یکی از ابزار پر کاربردی است که با ان میتوان تمام مسیر های اصلی، فرعی، خاکی و ... را مشخص کرد ، همچنین در نفشه راههای ایران شما میتوانید در مسیر های زمینی از قبل محل پمپ های بنزین و CNG را مشخص کنید و مسیر های را انتخاب کنید که  دارای جایگاه های سوخت باشنید.

در نقشه راههای ایران شما علاوه بر اطلاعات عمومی کشور ایران  اماکن تاریخی و گردشگری به صورت ایکون مشخص شده و شما در مسیر های زمینی میتوانید سری هم به مکان های باستانی یا ابشار ها و چشمه ها بزنید. نقشه راه های ایران به صورت برجسته نما میباشد و علاوه بر اطلاعاتی جاده ای و مسیر های که به شما می دهد شکل کلی طبیعیت ایران را هم  نمایش میدهد ، برای مثلای میتوان به باد های ۱۲۰ روزه سیستان اشاره کرد که در این نقشه به خوبی مشخص است، ارتفاعاتی مثل دماوند ، سهند و سبلان ، اشترانکوه ، تفتان و .... در این نقشه راه های ایران به صورت کامل برجسته نما مشخص و متمایز است.

نقشه راه های ایران هچنین جدولی برای اندازی گیری فاصله شهر ها و فاصله یابی نیز داره و در کنار این نقشه ، نقشه کوچکی از تقسیمات استانی نیز جایگذاری شده است.


ابعاد نقشه
اندازه200*175
مقیاس
مقیاس1:1000000
اندازه محصول
سایز

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • تعداد بازدید: 10015
  • مدل کالا: 450
  • موجودی: 35
  • 1,500,000 ریال

گزینه های موجود

برچسب ها: نقشه ایران- خرید نقشه ایران- خرید اینترنتی نقشه ایران- نقشه دیواری ایران, نقشه زلزله خیزی ایران, نقشه گسل های تهران،نقشه گسل های زلزه خیز ایران،نقشه راههای ایران, نقشه رشته کوههای ایران،نقشه راههای ایران جدید،نقشه ایران به تفکیک استانها, نقشه ایران با جزئیات, گیتا شناسی،گیتاشناسی،نقشه استان های ایران، نقشه تقسیمات کشوری، موسسه گیتاشناسی، نقشه سیاسی ایران ، نقشه ایران و کشور های همسایه،