منو
سبد خرید شما

گیتاگیفت

گیتاگیفت مجموعه از انواع نقشه ها و محصولات جغرافیایی مناسب هدیه است.

نقشه کشورهای جهان گیتاشناسی نوین به معرفی موقعیت هر کشور با نام انگلیسی،عوراض جغرافیایی، نام اقیانوس ها و دریاها و همچنین به نمایش برجستگی های زمین می پردازد ، در این نقشه از رنگ های کلاسیک و تاریخی نقشه های جهان استفاده شده که تصوری گرم و ملایم را به فضای کاری یا اتاق شما می بخشد...
1,575,000 ریال 1,750,000 ریال
کره زمین چراغدار ایرانی قطر ۲۰ سانتیمتر همراه با تنظیم کننده نور مناسب آموزش کودک و نوجوان می باشد ...
6,500,000 ریال
کره زمین مدل ۳۶۰ درجه کره زمین مدل ۳۶۰ درجه
ناموجود
کره زمین ۳۶۰ درجه دارای دو محور حرکتی می باشد که به شما این امکان را میدهد به  راحتی تمام سطح زمین را مطالعه و بازدید کنید و با اسامی درست کشور ها به زبان انگلیسی آشنا شوید .قطر این کره ۱۰ سانت است.یکی از محور های چرخشی که در وسط این کره هست مانند کمربند استوا است که دو نیم کره شمالی و ..
3,900,000 ریال
نقشه تاریخی پرشیا و کشور های اطراف  Eman Bowen نقشه ایران در دوره افشاریه به سال ۱۱۲۶ خورشیدی و توسط امانوئل بوئن جغرافی دان و نقشه‌کش بریتانیایی ترسیم شده‌است، این نقشه که وسعت و محدوده پادشاهی دودمان افشاریان را نمایش می‌دهد علاوه بر نشان د..
2,250,000 ریال
ماگ سرامیکی نقشه جهان تصویر ماهوراه ای ماگ سرامیکی نقشه جهان تصویر ماهوراه ای
ناموجود
ماگ سرامیکی با طرح نقشه جهان تصویور ماهواره ای کره زمین...
1,500,000 ریال
 راهنمای استفاده : روش راه اندازی از این کره زمین چرخنده به این صورت میباشد که این کره از قسمت خط استوا قابل جدا شدن میباشد و میتوانید با کمی زحمت آنرا به دو نیم کره جدا کنید ، سپس داخل بخش پائینی دکمه روشن و خاموشی وجود دارد که با گذاشتن آن در حالت ON یعنی روشن چراغ LED رنگارنگ داخل کره رو..
6,500,000 ریال
چاپ روی کانواس ( پارچه بوم ) نقشه جهان  ترسیم به سال 1642 توسط هندیوس که به صورت دو نیم کره خاوری و باختری مشخص شده است.در این نقشه کلیفورنیا به صورت یک جزیره ترسیم شده است و از قاره اقیانوسیه خبری نیست.در چهار گوشه این نقشه تصاویری از بطلمیوس، مرکاتور ، هندیوس ،..
2,250,000 ریال
نمايش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Comments