منو
سبد خرید شما

انتشارات جغرافیایی و کارتوگرافی گیتاشناسی نوین

انتشارات گیتاشناسی نوین تولید کننده نقشه های جامع و گردشگری ایران و جهان.

تولید کننده انواع نقشه های استانی و شهرستانی .

تولید کننده انواع نقشه های شهری و منطقه ای با جزییات و دقت بسیار بالا. 

تهیه و کارتوگرافی های نقشه های  مبتنی بر سنجش از دور. 

اولین تولید کننده نقشه های برجسته نما در ایران.

نقشه بزرگ مناطق بیست و دوگانه شهرداری تهران از جدید ترین نقشه های شهری تهران می باشد که به تفکیک مناطق شهرداری نقشه نگاری و رنگی شده است. در این نقشه مشخصات آماری مناطق به صورت جدول درج شده است که برای برنامه ریزی های گوناگون کاربرد دارد. همچنین ایستگاه های مترو فعال و دردست ساخت شهر تهران در آن جای..
3,350,000 ریال
مطالب این کتاب به بازه ای از زمان، حد فاصل ۱۲۷۴ تا خلع حکومت قاجار در سال ۱۳۰۴ خورشیدی به مدت سی سال اختصاص یافته است. ولی  در مقدمه، اشاره ای هم به آغاز پادشاهی سلسله قاجار، به ویژه روزگار سلطنت ناصرالدین شاه شده که بررسی رویدادهای این دوره از تاریخ نیز ضروری می‌ب..
8,500,000 ریال
 نقشه جدید استان فارس به زبان فارسی و انگلیسی می باشد واندازه آن : 140x100 سانتیمتر در مقیاس :1:550.000 در واحد کارتوگرافی انتشارات گیتاشناسی نوین  تهیه و کارتوگرافی شده است. با توجه به عنوان عمومی یا General map بودن این نقشه اطلاعات جامع و کاملی از عوارض جغرافیایی طبیعی و انسانی در نقشه..
7,570,000 ریال
نقشه ایران به زبان انگلیسی با تقسیم بندی استانی می باشد و به شناخت موقعیت شهر ها و راههای دسترسی به هر استان و شهر می پردازد ، نقشه ایران انگلیسی یکی از کاربردی ترین محصولات جغرافیایی انتشارات گیتاشناسی نوین است که مناسب استفاده برای انگلیسی زبانان و هچنین یادگیری تلفظ درست و املا درست نام ها ب..
2,600,000 ریال
بزرگترین نقشه یکپارچه دیواری شهر تهران ، دربرگیرنده تمامی 22 منطقه شهرداری تهران است که تا کنون در موسسه گیتاشناسی نوین به چاپ رسیده.   این نقشه یکی از بهترین گزینه ها برای برنامه ریزی های مویرگی و بازاریابی ها می باشد. با توجه به تغییرات شهر تهران اخرین به روز رسانی این نقشه مربوط به پای..
95,000,000 ریال
نقشه یکی از ابزارهای بسیار مهم در علم جغرافیا است که برای جمع‌آوری اطلاعات و نشان دادن مناطق مختلف در مقیاس‌های کوچکتر استفاده می‌شود. «نقشه‌ی راهنمای تقسیمات اداری ایران» را انتشارات جغرافیایی و کارتوگرافی «گیتاشناسی نوین» تهیه و منتشر کرده است. این محصول..
3,350,000 ریال
اطلس ایران و جهان یک مجموعه آموزشی است که به معرفی جغرافیای کشور ایران و جغرافیای عمومی جهان می پردازد. نقشه طبیعی و جغرافیای طبیعی ایران آغاز گر این&nb..
1,800,000 ریال
آیا میخواهید به فضا بروید؟ پس راهنمای گردشگری در منظومه شمسی برای شما است. این کتاب شما را به ماجراجویی در اعماق شگفت انگیز منظومه شمسی می برد و کمک می کند تا هر آنچه می خواهید درباره مقاصد آشنا مثل مریخ،زحل و مشتری بدانید را کشف کنید. همه آنچه نیاز دارید یک سفینه،یک دست لباس فضایی،مسواک... و این کت..
2,500,000 ریال
نقشه جدید تقسیمات شهرستانی کشور ایران در ابعاد ۷۰*۱۰۰ سانتیمتر و مقیاس ۱:۲،۵۵۰،۰۰۰ می باشد. در این نقشه هر شهرستان بر اساس رنگ بندی و مرز هر استان تفکیک شده است که به راحتی از هم تفکیک می شوند. در حاشیه این نقشه اطلاعات مختصری برای شناخت تقسیمات کشوری ایران از سال ۱۲۸۶ شمسی تا ۱۴۰۱ درج شده است هم چن..
1,600,000 ریال
این نقشه شامل بیش از ۱۵۰۰۰ عوارض جغرافیایی میباشد ، تمامی جاده های اصلی و فرعی و خاکی و حتی راه های بین روستای تمامی روستاهای دارای سکنه و هر عوارض جغرافیایی که از کشور ایران بخواهید در این نقشه قابل مشاهده می باشد.نقشه راههای ایران یکی از ابزار پر کاربردی است که با ان میتوان تمام مسیر های اصلی،..
3,350,000 ریال
نقشه تقسیمات کشوری ایران در چهار سطح اصلی و به ترتیب : استان،شهرستان،بخش و دهستان تقسیم می شود.در نقشه تقسیمات کشوری جدید گیتاشناسی علاوه بر تاکید بر تقسیمات کشوری تمامی آزدراه ها ،بزرگراهها ، راههای اصلی و راههای فرعی ترسیم شده و همچنین خطوط ریلی و راه آهن کشور کاملا به روز رسانی شده است.نا..
1,600,000 ریال
نمايش 1 تا 12 از 94 (8 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Comments